VÝPOČETNÍ A TELEKOMUNIKAČNÍ
TECHNIKA


Vstupte s námi do digitálního světa...

Výpočetní technika

Prodej a servis veškerých produktů výpočetní techniky je naše specializace. Nabízíme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, tiskáren, fotoaparátů, spotřební elektroniky a příslušenství. Široký a ucelený sortiment různých renomovaných značek poskytne řešení každému zákazníku. Na veškeré zboží poskytujeme záruční i pozáruční servis.
Prodej počítačů
Prodej počítačů
Prodáváme počítačové sestavy určené pro český trh všech renomovaných značek. Kromě prodeje značkových PC sestav Vám dokážeme navrhnout počítač přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Veškeré komponenty jsou důkladně testovány. PC jsou po montáži zahořeny zátěžovým testem. Zákazník má tak jistotu, že počítač bude stabilní. Míra reklamací nových sestav je u nás zcela minimální.
 
Přijďte se poradit s našimy prodejci o koupi nového notebooku. Z nepřeberného množsví nabízených notebooků Vám pomůžeme vybrat notebook, který potřebujete. Notebook Vám na prodejně předvedeme a pokud si budete přát, nastavíme veškeré programy dle Vašich potřeb. Prodejci Vás naučí nový notebook používat.
Notebooky
Notebooky
Přijďte se poradit s našimy prodejci o koupi nového notebooku. Z nepřeberného množsví nabízených notebooků Vám pomůžeme vybrat notebook, který potřebujete. Notebook Vám na prodejně předvedeme a pokud si budete přát, nastavíme veškeré programy dle Vašich potřeb. Prodejci Vás naučí nový notebook používat. Pokud již notebook máte a potřebujete vyměnit baterii, přidat paměť nebo zakoupit nový zdroj, rádi Vám poradíme a vybereme pro Vás kompatibilní výrobek. Prodejci Vám ochotně nabídnou originální díl, ale i díly od výrobců, vyrábějících náhrady originálních dílů, případně Vám provedeme odbornou repasi Vašeho dílu.
Tablety
Tablety
Prodáváme tablety a čtečky knih všech dostupných značek. Přijďte si prohlédnout tablety a čtečky knih na naši prodejnu. Školení prodejci Vám je předvedou a pomohou s výběrem. Naučí Vás obsluhovat Vaše nové zařízení a technici Vám rádi nastaví veškeré programové vybavení. Doporučí Vám, kde lze stáhnout další volně šiřitelné užitečné programy a jak s nimi správně pracovat.
Tiskárny
Tiskárny
Chcete poradit s nákupem nové tiskárny ,abyste pak při koupi náplní neutratili zbytečně moc peněz? Nevíte, zda Vaše nová tiskárna bude spolupracovat s Vaším programovým vybavením? Přijdťe k nám na prodejnu a školený prodejce Vám ochotně poradí, jaká tiskárna je pro Vás nejvhodnější. Pokud budete potřebovat Vaši novou tiskárnu nainstalovat, náš technik Vám ochotně poradí, případně Vám tiskárnu nainstaluje.
 
Na prodejně je Vám k dispozici veškerý spotřební materiál, včetně papírů.
Monitory
Monitory
Výhodou plochých LCD monitorů je nejen jejich prostorová úspornost, ale i nižší spotřeba energie. Výběr monitoru není méně důležitý než výběr počítače.

Na prodejně Vám rádi monitory předvedeme a doporučíme nevhodnější pro Vaše PC.
PC komponenty
PC komponenty
Nabízíme Vám velký výběr komponent pro Vaše PC, notebooky, tablety, atd. Naši prodejci Vám doporučí vhodné komponenty a ověří jejich kompatibilitu. Poradí Vám například nejvhodnější kartu pro Vaše PC, pomohou s výběrem nejvhodnější základní desky, případně doporučí nejvhodnější příslušenství. Po poradě s naším školeným prodejcem si můžete být jisti, že jste koupili ten nejlepší komponent v poměru ceny a výkonu.
Foto, video, navigace
Foto, video, navigace
Digitální fotoaparáty a kamery, které Vám nabízíme, jsou novinky určené pro český trh. Získáte je s českým manuálem a dvouletou zárukou, uplatnitelnou na naší prodejně i v kterémkoliv autorizovaném servisu na území České republiky.
 
Nabízíme Vám navigace pro Váš automobil, ale také navigace pro Váš volný čas v provedení sport, outdoor. Nabídka obsahuje i speciální navigace na moře, pro golfové hráče atd.
Herní konzole
Herní konzole
Nabízíme nejžádanější herní konzole od Microsoftu Xbox, Sony Playstaion , Nintendo Wii a dalších. V nabídce máme i přenosné konzole.
 
U nás si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky her, a to jak na herní konzole, tak na PC.
 
Rádi Vám doporučíme příslušenství ke konzolím a pomůžeme s výběrem her.
Sítě
Sítě
Navrhujeme, realizujeme a spravujeme počítačové sítě. Provádíme rozvody a správu počítačových sítí a servis IT. Na prodejně najdete veškeré příslušenství a komponenty pro Vaši síť. Školení technici Vám pomohou s výběrem komponent a doporučí příslušenství pro bezproblémový chod sítě.
Spotřební materiál
Spotřební materiál
Šetřete chytře! Srovnatelná kvalita tisku a nesrovnatelně nižší náklady na tisk. A ještě něco navíc. Šetří životní prostředí. Provedeme Vám renovaci Všech tonerových i inkoustových cartridgí. Renovace provádíme ve většině případů do druhého dne, případně Vám téměř ve stejné ceně okamžitě dodáme cartridge kompatibilní. Nejdůležitější pro nás je vysoká spolehlivost jak renovovaných, tak kompatibilních cartridgí. Nabízíme tonery,cartridge a pásky pro veškeré tiskárny a kopírovací stroje. Téměř všechny cartridge jsou sklademm na naši prodejně. Můžete u nás zakoupit originální tonery, cartridge a pásky.
Kontaktujte nás:   +420 318 821 702   |   info@ihruska.cz
Všechna práva vyhrazena ©2023 Ivan Hruška, webdesign: InGenius