VÝPOČETNÍ A TELEKOMUNIKAČNÍ
TECHNIKA


Vstupte s námi do digitálního světa...

Kancelářská technika

Nakupte vybavení pro Vaši kancelář na jednom místě. Funkční kancelářská technika je pro práci nezbytná. Vyberte si z velkého množství kancelářské techniky. V naší nabídce najdete různé kopírovací stroje paměťové nosiče, jako jsou CD a DVD, kalkulačky,laminátory, řezačky, skartovačky, projektory, vázací stroje a další zařízení využitelná v kanceláři. Kvalitní kancelářská technika od nás najde využití v každé kanceláři. Nabízíme Vám ucelený sortiment spotřebního materiálu, od širokého výběru kancelářského papíru, přes inkousty a tonery pro Vaše tiskárny po obyčejné kancelářské sponky.
Kopírovací stroje
Kopírovací stroje
Nabízíme Vám černobílé i barevné kopírovací stroje. Samozřejmostí je instalace a proškolení pracovníku v místě určení.
 
Nechcete si pořizovat nový kopírovací stroj? Nabízíme vám jeho pronájem.
Pro kalkulaci ceny a navržení stroje pro váš provoz kontaktujte +420 603 824 309 nebo info@ihruska.cz
 
Naše firma také zajistí programové vybavení pro správu a servis strojů. Tento program vám umožní dálkovou kontrolu nákladů a servisních požadavků vašich strojů.
Skartovací stroje
Skartovací stroje
V Evropě patří krádeže osobních a obchodních informací mezi nejrychleji rostoucí typ kriminality. Pokud si tedy svých dat a informací ceníte a chcete předcházet jejich nežádoucímu úniku nebo je to pro vás dokonce životně důležité, skartujte je. Zvažte, jaké množství dokumentů, a jak velkých, budete obvykle skartovat. Podle toho pak vybírejte skartovač s dostatečně objemnou odpadní nádobou, s vyhovující šířkou vstupního otvoru a případně i s možností nepřetržitého chodu. Dalšími praktickými vlastnostmi skartovacích strojů mohou být: skartace CD/DVD, samostatný otvor a odpadní nádoba pro CD/DVD a papírové dokumenty, nízká hlučnost nebo energetická náročnost.
Laminátory, vazače
Laminátory, vazače
Laminace je povrchová úprava dokumentu, fotky či jiného materiálu pomocí fólie. Tím je dokument chráněn nejen před vnějšími vlivy, mechanickým poškozením nebo vodou, ale také se zvyšuje jeho barevný kontrast. Zalaminované dokumety také lépe vypadají. V nabídce máme dva typy laminátorů: kapsové, jejichž největší výhodou je jednoduchá obsluha, a rolové, u kterých zákazníci oceňují rychlost a vysokou kvalitu.
 
Rozdíl mezi štosem sešitých papírů a profesionální prezentací se na první pohled pozná podle vazby. Správně zvolená vazba bude mluvit za vás. Pro různé účely jsou vhodné různé typy vazeb. Některé můžete rozebrat a poté listy ve složce případně vyměnit nebo doplnit, jiné jsou vhodné pro archivaci nebo vložení do poštovní zásilky.
Spotřební materiál
Spotřební materiál
Tonery a cartridge - Nabízíme vám originální i kompaktibílní tonery a cartridge vysoké kvality pro všechny tipy tiskáren a kopírovacích strojů. Provedeme vám odbornou renovace tonerů a cartridgí do inkoustových tiskáren.
Papír - Nabízíme širokou nabídku papírů pro vaše tiskárny a kopírovací stroje. Rádi vám dodáme papír až k vám do kanceláře. Při opakovaných objednávkách množstevní sleva.
Kancelářské potřeby - Dodáme do vaší kanceláře šanony, vazače a veškeré kancelářské potřeby. V případě potřeby vám nabízíme výrobu kancelářských potřeb s vaším logem.
Kontaktujte nás:   +420 318 821 702   |   info@ihruska.cz
Všechna práva vyhrazena ©2023 Ivan Hruška, webdesign: InGenius