VÝPOČETNÍ A TELEKOMUNIKAČNÍ
TECHNIKA


Vstupte s námi do digitálního světa...

Elektrotechnika

Přes nárůst využívání elektronické pošty a jiných komunikačních toků zůstává i nadále telefonické spojení nejdůležitějším prostředkem v komunikaci se zákazníky. Snahou je proto mít kvalitní a stabilně fungující telefonní rozvody a bezproblémovou telefonní ústřednu. Tuto problematiku v současnosti řeší téměř všechny koncerny, na pořad dne se tato otázka dostává i u menších firem či větších domácností. Telefonní ústředna totiž nejen zkvalitní a zpříjemní používání telefonu, ale mnohdy nabízí i množství nadstandardních funkcí, a to jak pro stávající rozvody, tak i pro pevné linky. Vtéto sekci najdete také ucelenou nabídku mobilních telefonů.
Mobilní telefony
Mobilní telefony
Nabízíme Vám ucelený výběr mobilních telefonů všech značek. Na prodejně vám personál mobilní telefon předvede, nastaví veškeré služby a naučí obsluhovat váš nový mobilní telefon. Školený prodejce vám doporučí originální i neoriginální příslušenství renomovaných značek pro váš mobilní telefon. Veškeré příslušenství vám na prodejně rádi předvedeme a připravíme k okamžitému používání.

Naši technici vám převedou kontakty a zazálohují vaše data ze starého mobilního telefonu do nového.

Provádíme opravy mobilních telefonů.
Pevné telefony, faxy
Pevné telefony, faxy
Naše firma nabízí široký sortiment telekomunikační techniky a to systémové telefony, faxy a pobočkové ústředny. Na veškerý tento sortiment provádíme záruční a pozáruční servis. Naši specialisté Vám tyto zařízení nainstalují a nastaví. Na prodejně nakoupíte veškerý spotřební materiál např. Kabeláž, sojky rozdvojky, atd..
Pobočkové ústředny a IP zařízení
Pobočkové ústředny a IP zařízení
Pobočkové ústředny zajistí vaší společnosti spolehlivou komunikaci vně i uvnitř firmy. Integrují standardní rozhraní pro všechny sítě, tedy analog, ISDN, GSM či UMTS a VoIP. Tím umožní vysoce kvalitní a spolehlivé spojení s vašimi obchodními partnery i mezi jednotlivými zaměstnanci.
 
Firma Ivan Hruška nabízí široký sortiment ohledně IP zařízeních, začínající IP kamery, VOIP telefony, až po IP meteostanice . Veškeré zařízení vám rádi ukážeme a to přímo na prodejně. Také vám poradíme jakou technologii použít a vysvětlíme jejich funkce a výhody oproti ostatním technologiím. Veškeré technologie vám odborně zapojíme a zprovozníme přímo u vás doma nebo v kanceláři. Navrhujeme, realizujeme a spravujeme počítačové sítě. Provádíme rozvody a správu počítačových sítí a jejich servis.
Docházkové systémy
Docházkové systémy
Docházkový systém Vám umožní pohodlně sledovat a zpracovávat docházku zaměstnanců – slouží k její snadné kontrole a následnému vyhodnocení. Docházkový systém tvoří docházková čtečka a počítačový program, který data ze čtečky zpracovává. Zaměstnanci se při příchodu identifikují u čtečky, čímž se vytvoří záznam v systému docházky.

Vedení docházky může probíhat hned několika způsoby. Nejpoužívanější variantou identifikace zaměstnanců je čipová karta nebo čipový přívěsek. Oblibu si v rámci docházkových systémů a vedení docházky získává i nejnovější technologie čtení otisků prstů, protože má nižší náklady a data nelze zfalšovat.
Kamerové systémy
Kamerové systémy
Firma Ivan Hruška, v oblasti kamerových systémů, instaluje a dodává široký sortiment barevných i černobílých kamer a dalších komponent, od renomovaných výrobců SONY, PANASONIC, PHILIPS a dalších.

Kamerové systémy lze instalovat jako samostatné nebo v kombinaci se zabezpečovacím systémem nebo řídícím a monitorovacím systémem průmyslových technologií, případně s přenosem video signálu po metalické, optické nebo bezdrátové síti.
Zabezpečovací systémy
Zabezpečovací systémy
Alarmy do domu jsou nejefektivnější způsob jak zabezpečit svoji domácnost, chatu i podnik. Domovní alarm Vás kdykoliv a kdekoliv upozorní na to, že se u Vás doma, na chatě nebo v podniku něco děje.
 
Naše firma nabízí a poskytuje služby v oblasti komplexního zabezpečení rodinných domů a průmyslových objektů. Jsme schopni komplexně nabídnout i ty nejnáročnější řešení zabezpečovacích systémů od návrhu po realizaci s připojením na pult centralizované ochrany pomocí GSM/GPRS nebo IP komunikace. Nainstalujeme Vám alarm do domu, bytu, chaty i firmy a pomůžeme Vám také vyřešit Vaše obavy z požáru a úniku plynu.
Tablety
Tablety
Prodáváme tablety a čtečky knih všech dostupných značek. Přijďte si prohlédnout tablety a čtečky knih na naši prodejnu. Školení prodejci Vám je předvedou a pomohou s výběrem. Naučí Vás obsluhovat Vaše nové zařízení a technici Vám rádi nastaví veškeré programové vybavení. Doporučí Vám, kde lze stáhnout další volně šiřitelné užitečné programy a jak s nimi správně pracovat.
Foto, video, navigace
Foto, video, navigace
Digitální fotoaparáty a kamery, které Vám nabízíme, jsou novinky určené pro český trh. Získáte je s českým manuálem a dvouletou zárukou, uplatnitelnou na naší prodejně i v kterémkoliv autorizovaném servisu na území České republiky.

Nabízíme Vám navigace pro Váš automobil, ale také navigace pro Váš volný čas v provedení sport, outdoor. Nabídka obsahuje i speciální navigace na moře, pro golfové hráče atd.
Kontaktujte nás:   +420 318 821 702   |   info@ihruska.cz
Všechna práva vyhrazena ©2023 Ivan Hruška, webdesign: InGenius